Menu

آرشيو اخبار

image

مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران به سفارش سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، پنج طرح و پژوهش مطالعاتی را در حوزه مدیریت بحران تهیه و تدوین خواهد کرد.


image

اولین جشنواره بین المللی "طراحی گنسای" به منظور ایده پردازی و طراحی محصولاتی که  به کاهش خسارات پس از سوانح طبیعی منجر خواهد شد از سوی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و دانشگاه الزهرا  از 6 تا 8 اسفندماه در مجتمع پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران برگزار می شود.


image

مانور تخصصی اطفای حریق  با هدف ارزیابی میزان آمادگی و نحوه عملکرد کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران و حومه در شرایط اضطراری  با همکاری و تعامل سازمان های تخصصی و عمومی عضو ستاد مدیریت بحران در چارچوب سیستم فرماندهی حادثه در منطقه چهار برگزار شد.

 


image

شانزدهمین نشست مدیران بحران کلانشهرها با هدف ارائه گزارش عملکرد دبیرخانه کلانشهرها، هماهنگی و تعیین استان های معین تهران برای پوشش هر یک از مناطق شهر تهران در زمان حادثه برگزار شد.

 

 

 

 


image

مراسم جشن بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور مدیران و پرسنل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران همراه با اجرای برنامه های متنوع از جمله سخنرانی، پخش کلیپ انقلابی، موسیقی سنتی ، نمایش فیلمی از حضور گروه اعزامی سازمان به منطقه زلزله زده کرمانشاه و تقدیر از همکار پیشکسوت و بازنشسته سازمان برگزار شد.


image

زمینه همکاری های مشترک میان شهرداری تهران و نهادهای علمی و اجرایی سوئیس در حوزه های تاب آوری شهری و مدیریت بحران های ناشی از حوادث و سوانح در جریان بازدید سفیر سوئیس از مرکز مدیریت بحران تهران بررسی شد.


آرشيو اخبار