آرشیو اخبار

image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از احتمال وقوع موج بزرگ کرونا در پایتخت خبر داد.


image

دکتر رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در یادداشتی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتشنشان، هفتم مهرماه، روز آتشنشانی و ایمنی را تبریک گفت.


image

رئيس سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران ضمن بازديد از آزمایشگاه ها و بخش های مختلف دانشکده مهندسی برق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در ديدار با رئیس این دانشکده در خصوص همكاري هاي دوجانبه گفت و گو كرد.


image

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری گفت: خطر تردد سوخت رسان ها در شهران بیشتر از خطر مخازن سوخت است که باید مسیری خارج از شهر برای آنها ساخته شود.


image

رییس ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه شهر تهران در وضعیت کاملاً بحرانی و پرخطر قرار دارد، گفت: براین اساس ستاد کرونای تهران به همراه استانداری تهران طی نامه‌ای به وزرای بهداشت و کشور، در خواست اعمال محدودیت‌های کرونایی برای استان تهران را تهیه و ارسال کردیم.


image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه پروژه تكميل، راه اندازي و ارتقاء سامانه هشدار سريع زلزله تهران در دستور كار شهرداری تهران قرار دارد، گفت: عمليات احداث و تكميل زير ساخت هاي عمراني و تاسيسات برقي در 22 ايستگاه شتاب نگاری این سامانه به اتمام رسيده و به زودی در اطراف تهران و محدوده گسل های پایتخت فعال خواهد شد.


آرشيو اخبار