Menu

image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از آمادگی شهرداری تهران برای همکاری با شرکت گاز استان تهران در تامین ایمنی شبکه گاز تهران خبر داد.


image

اداره کل مدیریت بحران استانداری تهران در اطلاعیه ای ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان تهران از تداوم  بارش برف و باران تا اواسط هفته آینده و کاهش محسوس دمای هوا خبر داد.


image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت پیش بینی و برنامه ریزی طرح های ویژه معلولان در مجموعه برنامه های مدیریت بحران تاکید کرد.


image

 رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت که مرجع اعلام منشا بوی نامطبوع پایتخت استانداری است.


image

آزمون مهارتی و آمادگی جسمانی تیم های جستجو و نجات شهری بر پایه الگوهای بین المللی به منظور تشکیل تیم های بین المللی جستجو و نجات شهری در پایگاه ویژه پشتیبانی مدیریت بحران منطقه 7 طی 4 روز برگزار شد.


image

 مانور آرامش، پناهگیری و مقابله در برابر زلزله در مدارس منطقه 20 برگزار شد.


image

طی روزهای اخیر هوای تهران و چند کلان شهر دیگر کشور از جمله تهران، اصفهان، اراک، کرج و... به دلیل افزایش غلظت ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در شرایط نامطلوب قرار داشت. آلودگی هوا اثرات کوتاه مدت و بلند مدت متعددی دارد که با رعایت برخی نکات ساده می‌توان تاثیر این اثرات بر سیستم ایمنی بدن را کاهش داد.


image

سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران طی توضیح و جوابیه ای عملکرد و کارکردهای پایگاه های مدیریت بحران شهر تهران را جهت تنویر افکار عمومی و در پی چاپ نقدی در روزنامه آفتاب یزد با طرح این موضوع که چرا در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران شهر تهران مواد غذایی برای شرایط اضطراری ذخیره نشده است، برای انتشار در این روزنامه ارائه کرد


image

ایران از جمله کشورهای حادثه‌خیز در دنیا است که هر سال بلایای طبیعی زیادی از جمله سیل، زلزله، سرمازدگی  را تجربه می‌کند بنابراین اطلاع‌رسانی بهنگام در چرخه مدیریت بحران اولویت است.


image

معاون آموزش سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تکمیل سند ارزیابی مخاطرات اجزای غیرسازه‌ای مدارس و تدوین سند مخاطرات مدارس در شش منطقه تهران خبر داد.