نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search

 |  01/17/2017 - سه شنبه 28 دي 1395

کمينه آرشیو اخبار

image

دانش آموزان مدارس میثم، مکتب الزهرا (س)، حاتم شاهد لاله ها، معراج، نامجو و حضرت قاسم (ع) با محور اجرای طرح اردوی یک روزه از پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران منطقه20 بازدید کردند.


image
نشست  های ستادهای مدیریت بحران محلات زینبیه، زاهد گیلانی و نواحی یک و دو در منطقه 13 برگزار شد.

image

دانش آموزان مدارس رامشه، راهیان فضیلت، جهانی نصب، ایرانطلب تهرانی و دبیرستان تطبیقی تهران در مانورهای آمادگی در برابر زلزله با محور پناهگیری و تخلیه امن اضطراری در منطقه دو شرکت کردند.


image
کارکنان بیمارستان سینا و داوطلبان محله پامنار در کارگاه های آموزشی اطفای حریق و مدیریت بحران در منطقه 12 شرکت کردند.

image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در جلسه مدیران بحران مناطق22گانه با اشاره به تاکید شهردار تهران مبنی بر توجه به سطح بندی مدیریت بحران تا سطح محلات پایتخت ، لازمه اجرای این فرایند را توجه بیشتر به خانه های دوام و ایمنی ، تقویت ستادهای مدیریت بحران نواحی و راه اندازی گروه های مدیریت بحران در اماکن عنوان کرد.  


image
دانش آموزان مدرسه عدالت با محور اجرای طرح اردوی یک روزه از پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران منطقه یک بازدید کردند.

image

«دراین سال‌ها به‌تبع مشکلات به وجود آمده در تخصیص و توزیع اعتبارات که دولت با آن دست به گریبان بوده و به‌تبع آن، اعتبارات مناسبی به هلال‌احمر تزریق نشده است. به‌عنوان مثال، درگزارش ریاست محترم جمعیت هلال‌احمر آمده است؛ در بودجه مصوب این جمعیت در دو‌سال اخیر، ١١٠٠‌میلیارد تومان تخصیص داده شد که تنها ١٠٠‌میلیارد تومان محقق شد.»


image
کارکنان شهرداری منطقه 16 در مانور آمادگی در برابر بحران با محور پناهگیری و تخلیه امن اضطراری شرکت کردند.

image

اولیا و مربیان مدارس منطقه 20 در کارگاه های آموزشی کمک های اولیه در قالب اجرای فاز دوم طرح مدرسه آماده در پایگاه ویژه پشتیبانی مدیریت بحران منطقه  شرکت کردند.


image

داوطلبان واکنش اضطراری محلات منطقه پنج با وظایف و عملکرد سازمان ملل در حوزه مدیریت بحران، امدادرسانی و حمایت های انسان دوستانه و برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در این حوزه آشنا شدند.


کمينه آرشیو اخبار
حق انتشار اطلاعات براى شهردارى تهران محفوظ است 1390 - 1385
^ انتقال به بالا