پايدارسازي و همایش منتخبین اعضاي گروه هاي دوام منطقه22

1398/7/14 اخبار مناطق rating
image

 همایش انتخاب داوطلبان برگزیده واکنش اضطراری محلات منطقه 22 با محور چگونگی پایدارسازی و به روزرسانی دانش امدادی داوطلبان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي شهرداری منطقه 22 به نقل از ستاد مديريت بحران منطقه 22 ، حسین جعفریان دبیر و جانشین شهردار در ستاد مديريت بحران و پدافند غير عامل منطقه طی سخنانی گفت : با توجه به تاکید شهردار و ریاست ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه در خصوص ایجاد برنامه های شاد ، مفرح و علمی برای گرو های داوطلب واکنش اضطراری در سطح منطقه به منظور تشویق و ترغیب اعضای دوام از اینرو ستاد مدیریت بحران منطقه برنامه پايدار سازي گروه های نامبرده را با همكاري مديران خانه هاي دوام و ايمني محله هاي منطقه با حضور 70  نفر از اعضاي گروه هاي دوام محله هاي منطقه از ساعت 8:00  لغایت14:00 در محل دریاچه شهدای خلیج فارس ، باغ راز هستی و ستاد مدیریت بحران برگزار کرد.

همچنین جعفریان در ادامه گفت : يكي از هدف هاي اصلي اين ستاد در برنامه هاي پايدار سازي گروه هاي دوام وحدت فرماندهي بين اعضا گروه هاي دوام منطقه در زمان بروز حوادث و خطرات احتمالي است .

گفتنی است : در این برنامه پایدارسازی ستاد مدیریت بحران منطقه نسبت به برگزاری برنامه های شاد و مفرح از قبیل : قایق سواری، مسابقه طناب کشی ، حرکات نمایشی رزمی نوجوانان ، موسیقی سنتی اقدام نمود. لازم بذکر است که این گروه از دوامیان با صرف نهار و پذیرایی پیش بینی شده به گپ و گفت و تبادل نظر دوستانه نیز پرداختند.

در پایان این مراسم از تمامی مسئولین خانه های دوام و ایمنی محله های منطقه با اهدا جوائز تقدید و تشکر بعمل آمد و از مدیران برتر سرای محله هم با اهدا کیف های امداد و نجات تقدیر ویژه صورت پذیرفت .