نشست کارگروه تخصصی پدافند غیر عامل ستاد مدیریت بحران منطقه3 در بیمارستان شهید هاشمی نژاد

1399/2/30 اخبار مناطق rating
image

دومین نشست کارگروه تخصصی مدیریت بحران با محور پدافند غیر عامل در بیمارستان هاشمی نژاد در منطقه سه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران منطقه3، حضرتی دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه با تاکید بر تداوم همکاری های مشترک و جلسات مسمر ستاد مدیریت بحران  به منظور هم افزایی و افزایش تعامل بین سازمانی در شرایط عادی و بحرانی گفت: با توجه به اهمیت سلامتی شهروندان که مهمترین رکن اساسی کشور است  که باید با تمام توان به ارائه راه حل های مناسب در جهت خدمت به شهروندان اقدام کرد.

وی افزود: ستاد مدیریت بحران منطقه سه در شرایط بحرانی، امکانات و تجهیزات امداد و نجات را در اختیار بیمارستان قرار خواهد داد همچنین برای افزایش سطح آگاهی و آمادگی کارکنان بیمارستان هاشمی نژاد به برگزاری کارگاه های آموزشی مدیریت بحران اقدام خواهد کرد.
حضرتی گفت: بیمارستان ها با توجه به ویژگی هایشان نقش به سزایی در امر آموزش ایفا می کنند، به همین منظور کانکس دوام مجهز به ابزار و تجهیزات امداد و نجات در اختیار این بیمارستان قرار خواهد گرفت تا در شرایط اضطراری و قبل از رسیدن نیروهای امدادی از آن بهره برداری شود.
دکتر عباسی، مدیر عامل مرکز تخصصی بیمارستان هاشمی ضمن تشکر از همکاری های شهرداری منطقه در زمان انتشار ویروس کرونا گفت: همکاری های مشترک با شهرداری و ستاد مدیریت بحران منطقه سه تاثیرات مثبتی در رفاه حال، افزایش آگاهی و آمادگی شهروندان خواهد گذاشت.