جلسه فصلي ستاد مدیریت بحران ناحيه 1 در منطقه 20 برگزار شد

1399/4/10 اخبار مناطق rating
image

جلسه فصلي  ستاد مدیریت بحران شهرداری ناحيه 1 منطقه 20 به منظور بررسي چگونگی پيشگيري از  شيوع بيماري كرونا در محلات این ناحيه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه 20 ؛علیرضا هاتفی دبير و جانشین شهردار در ستاد مديريت بحران منطقه با بیان اینکه این جلسه ضمن رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی از سوی اعضاء و در راستاي بررسی و شناسایی راهکارهای لازم درخصوص شیوع ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی برگزار شد گفت: در این جلسه مقرر شد آموزشهای لازم به شهروندان در خصوص پیشگیری و خطرات بیماری کرونا در سرای محلات این ناحیه با همکاری شبکه بهداشت و شهرداری ناحیه انجام شود.

وی افزود: در این جلسه باتوجه به تاکیدات شهردار منطقه مبنی بر تقویت پیشگیری و مدیریت بحران از سوی دبیران بحران نواحی و کاهش سازوکار اداری مرتبط با مسائل بحران اقدامات لازم صورت بپذیرد،همچنین مقرر شد سازمان آتش نشانی مراکزی که از ورود تجهیزات آتشنشانی برای ضد عفونی مراکز جلوگیری می کنند را به ستاد مدیریت بحران منطقه اعلام نماید.

گفتنی است در پایان این جلسه ادارات عضو این ستاد نقطه نظرات خود را پیرامون دستور جلسه ، ظرفیت های موجود و  ارائه راهکارهای موثر برای کاهش مخاطرات در ناحیه بیان کردند .

این جلسه با حضور اعضا ستاد مدیریت بحران،شهردار ناحیه 1،نمایندگان ادارات آتش نشانی، برق شهرری ،گاز، آب و فاضلاب،اورژانس، شبکه بهداشت و درمان، مخابرات شهید منتظری ،هلال احمر برگزار شد.

جلسات فصلی مدیریت بحران در نواحی هفتگانه این منطقه با هدف آمادگی و آگاهی بیشتر ادارات عضو این ستاد به صورت مستمر برگزار می شود.