برگزاری دومین نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران کرونای منطقه 9

1399/4/14 اخبار مناطق rating
image

نشست ستاد مدیریت بحران بیماری کرونای منطقه 9 در راستای ارتقای آگاهی اعضای عمومی وتخصصی با هدف پیشگیری از انتشار ویروس کرونا با هماهنگی سازمانها و ادارات در پایگاه ویژه پشتیبانی مدیریت بحران منطقه  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران منطقه9 عباسعلی کارگر سرپرست ستاد مديريت بحران و پدافند غير عامل منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای ارتقای آگاهی اعضا عمومی و تخصصی این ستاد و اقدامات پیشگیرانه انتشار ویروس کرونا ،جلسه ای با حضور این اعضا برگزار شد.
وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در ادارات گفت: با توجه به موج دوم شیوع بیماری کرونا،  ضد عفونی کردن ساختمان ادارات ، جلوگیری از زباله گردی و جمع آوری پسماندهای خشک، مدیریت سالن های ورزشی در ایام کرونا ، تدارک و آمادگی سالن های مدیریت بحران ، ضد عفونی کردن ایستگاههای اتوبوس طبق روال گذشته ،همکاری در ضد عفونی کردن سیستم حمل و نقل عمومی (اتوبوس و مترو)و از همه مهمتر استفاده از ماسک در بین همکاران از جمله مواردی است که باید مورد توجه بیشتر در این ایام قرار گیرد.

کارگر همچنین در خصوص فعال سازی ساختار ستاد کرونای منطقه و اجرایی شدن فعالیت کارگروههای پنج گانه و ارائه گزارشات و عملکرد معاونت ها در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا به ستاد مدیریت بحران تاکید کرد.

در پایان این جلسه نمایندگان ادارات و معاونت ها گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری از کرونا و اقدامات در دست اجرا ارائه کردند.