بهره برداری از دومین مخزن آب اضطراری در منطقه 8

1399/5/15 اخبار, اخبار مناطق, اخبار برتر rating
image

دکتر رضا کرمی محمدی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران در دیداری با دکتر مهناز استقامتی شهردار منطقه 8 به بررسی چگونگی تعامل و هماهنگی در بهره برداری بهینه از ظرفیت ها و امکانات این منطقه در حوزه مدیریت بحران پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، دکتر رضا کرمی محمدی با تاکید بر تربیت و آموزش نیروهای داوطلب مردمی در قالب داوطلبان واکنش اضطراری محلات (دوام) گفت: داوطلبان واکنش اضطراری محلات اولین نیروهای امدادی  در 72 ساعت اولیه وقوع یک بحران  برای ارائه خدمات امدادی در سطح محلات  هستند.

وی با اشاره به لزوم توجه به تاب آوری در مناطق افزود: آشنایی شهروندان با اصول و مبانی مدیریت بحران در کاهش خطرپذیری، پیشگیری از آسیب های ناشی از مخاطرات و نحوه مقابله با بحران های احتمالی با اجرای طرح شهر آماده در سطح مناطق 22 گانه شهر تهران ضروری است.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با استقبال از اجرای طرح میراب در منطقه 8 از بهره برداری از دومین مخزن آب اضطراری در این منطقه خبر داد.

دکتر رضا کرمی محمدی در پایان تولید ماسک در منطقه  8 با رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد تمجید قرار داده و بر اهمیت مدیریت و کنترل شیوع بیماری کرونا در سطح منطقه تاکید کرد.

همچنین دکتر مهناز استقامتی شهردار منطقه 8 در این نشست صمیمانه ضمن بررسی چگونگی تسهیل روابط بین بخشی به بیان برنامه ها و پروژه های در دست اجرای منطقه و اهمیت آن در حوزه مدیریت شهری و همچنین میزان خطرپذیری سطح منطقه با محور بافت فرسوده و بهسازی نسبی ساختمان ها پرداخت.