آرشیو اخبار

image

مجموع واکسیناسیون انجام شده در پویش جهادی شهرداری تهران در نخستین روزهای مرحله دوم این پویش که با شعار «تهران دوباره جان می گیرد» در حال انجام است، به بیش از 90 هزار دز تزریق واکسن رسید.


image

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تولید مجموعه تلويزيوني شهرک رنگین کمان با رویکرد افزايش آگاهي و آمادگي کودکان در مواجهه با مخاطرات و حوادث طبيعي خبر داد.


image

شهردار تهران با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می گیرد» گفت: در این مرحله از اجرای این پویش از ظرفیت ۲۲ ایستگاه منتخب مترو، ۲۲ اتوبوس سیار در میادین منتخب و فضای ۲۲۰ مسجد استفاده خواهیم کرد.


image

شهردار تهران گفت: : واکسیناسیون به عنوان بخشی از الزامات حوزه بهداشت و درمان در جهت پیشگیری از ابتلا بسیار مهم و ارزشمند است.


image

سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از واکسیناسیون بیش از 74 هزار نفر در مرحله نخست پویش جهادی واکسیناسیون توسط شهرداری تهران خبر داد.


image

سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهرداری تهران به صورت داوطلبانه متولی واکسیناسیون افراد کم برخوردار و اقشار آسیب پذیر شهر تهران شد تا مانع از گسترش بیماری کرونا در بین این قشر از جامعه شود.


آرشيو اخبار