آرشیو اخبار

image

براساس مقايسه و تحلیل آماري رويدادهاي بزرگتر از 2،5  (در مقياس امواج دروني زمين) در تهران بزرگ، استان تهران و كشور، كل رويدادهاي ثبت شده در دی ماه در سطح كشور 216 زمين‌لرزه با بزرگای بين 2،5 تا 5،5 در مقياس امواج دروني زمين و در تهران در محدوده مناطق 22 گانه تهران بزرگ‌، وقايع لرزه‌اي با بزرگای 2،5 به بالا روي ‌نداده است


image

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از اتمام پروژه نصب مانیتورهای  اطلاع رسانی و هشدار در مبادی ورودی کوهستان تا پایان بهمن‌ماه جاری در مناطق 2،1، ۵ و ۲۲ خبر داد.


image

معاون مقابله، آمادگی و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به فرایند بازپس گیری سوله‌های مدیریت بحران از سازمان ورزش اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون پنج مجموعه در این ارتباط بازپس گرفته شد.


image

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تهیه «آیین‌نامه سازوکار فرماندهی میدان در پایتخت هنگام وقوع بحران» جهت تصویب در ستاد بحران پایتخت خبر داد.


image

معاون آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اعلام خبر ارائه ۱۰ میلیون نفر ساعت آموزش در حوزه مدیریت بحران طی دو سال اخیر گفت: در قالب این آموزش‌ها در مجموع به ۵۵0 هزار نفر معلم در سراسر کشور محتوای آموزش ایمنی در مدارس ارائه شده است.


image

زهرا نژاد بهرام با تاکید بر لزوم اصلاح قانون مدیریت بحران گفت: بر اساس قانون جدید شهرداری باید از ظرفیت خود هنگام بحران استفاده کند بدون این‌که هیچ اختیاری در مورد زیرساخت‌ها ظرفیت‌های خود داشته باشد.


آرشيو اخبار