آرشیو اخبار

image

مهلت ارسال آثار به مسابقه «مخاطرات شناسی محله» تا 20 اردیبهشت ماه امسال تمدید شد.


image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به اوج گیری دوباره پاندمی کرونا و افزایش تعداد ماموریت های اورژانس تهران، گفت: در تلاشیم در صورت امکان، فضا را برای استقرار تعداد بیشتری از نیروهای اورژانس در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران فراهم کنیم.


image

مهلت ارسال آثار نخستین مسابقه سراسری« داستان کوتاه کوتاه بحران» تا پایان ماه جاری تمدید شد.


image

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: رعایت نکردن پروتکل‌ها و درنظر نگرفتن محدودیت‌ها در طول تعطیلات نوروز مهمترین علت شیوع مجدد کرونا در کشوراست. حتی وزارت بهداشت نیز پیش از عید اقدام جدی در بحث اعمال محدودیت‌ها برای تعطیلات نوروز چه در تهران و چه در دیگر شهرها در پیش نگرفت و این اتفاق با موضع‌گیری‌ها و اعتراضات وزارت بهداشت در زمان فعلی کمی تناقض دارد.


image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به راه اندازی سامانه هشدار سریع زلزله شهر تهران گفت: در صورتی که بخواهیم هنگام وقوع زلزله بهره برداری مناسبی از این سامانه داشته باشیم سازمان های تخصصی همانند آب ، گاز، برق و ... باید برنامه ریزی و همکاری لازم را جهت اتصال به این سامانه داشته باشند.


image

سازمان مدیریت بحران شهر تهران در نظر دارد با هدف بهره مندی از ظرفیت های علمی شرکت های دانش بنیان «مرکز نوآوری مدیریت بحران» را راه اندازی کند.


آرشيو اخبار