آرشیو اخبار

image

تامین ایمنی و اقدامات پیشگیرانه تونل زیرزمینی راه آهن تهران – تبریز که به طول 8 کیلومتر در محدوده مناطق جنوبی تهران احداث شده است در نشست مشترک میان شهرداری تهران، سازمان پدافند غیر عامل کشور و شرکت راه آهن بررسی و طی آن در خصوص تامین ایمنی و اقدامات ضروری در شرایط اضطراری تصمیم گیری شد .


image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر جلب مشارکت شهروندان و حساس سازی آنان نسبت به مقوله مدیریت بحران و آسیب پذیری شهر و محل زندگی و راه های برون رفت از شرایط نامطلوب تاکید کرد.


image

شهردار تهران با اشاره به نقش تاب‌آوری در مدیریت بحران‌ها، گفت: در دوره فعلی مدیریت شهری تجهیزات مناسبی برای کاهش خطرپذیری تهران تهیه شده است.


image

شهردار تهران گفت تلاش می‌کنیم با پیشگیری آموزش و مانور آمادگی را جایگزین کنیم و این کار درباره مخاطبین مختلف در حال پیگیری است.


image

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از رونمایی اولین سامانه پایش برخط حرکات پوسته زمین شهر تهران در آینده نزدیک و طی مراسمی با حضور شهردار تهران خبر داد.


image

تلاش برای یافتن صدها نفر که در حادثه سیلاب شدید اروپا مفقود شده اند در حالی ادامه دارد که به گفته مقامات محلی، شمار قربانیان این حادثه در غرب آلمان و بلژیک به بیش از ۱۲۵ تن رسیده است.


آرشيو اخبار