آرشیو اخبار

image

مرادی روزبهانی از برگزاری ششمین جلسه ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران با حضور نمایندگان سازمان های عضو در ستاد خبر داد.


image

تهران شهری زلزله خیز است. روزانه به طور متوسط حدود دو تا سه زلزله در تهران رخ می دهد. رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران می‌گوید برخی از این زلزله ها به قدری کوچک است که حتی مردم آن را حس نمی‌کنند.


image

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه زلزله قابل پیش بینی نیست، گفت: در هنگام وقوع زلزله هرگز فرار نکنید، زیرا در اکثر مواقع امکان فرار نیست و حتی خطر و آسیب را افزایش می‌دهد.


image

طی حکمی از سوی شهردار تهران، علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با حفظ سمت به مدت یک سال به عنوان یکی از اعضای ستاد راهبری مرکزی مشارکت‌های اجتماعی در محلات شهر تهران منصوب شد.


image

مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با هدف تکریم مقام زن و تقدیر از تلاش‌های بانوان شاغل در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.


image

اولین جلسه هم اندیشی داوطلبان نخبه واکنش اضطراری محلات مناطق 22 گانه شهر تهران با هدف بررسی ایده ها و نظرات با محور پایدارسازی و شبکه سازی دوامیان، با حضور جمعی از نخبگان عضو در این گروه ها در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.


آرشيو اخبار