برگزاری مسابقات درون منطقه ای اعضای دوام و ایمنی شهرداری منطقه 16

1398/11/27 اخبار مناطق, خانه دوام rating
image

داوطلبان واکنش اضطراری محلات منطقه 16 در مسابقات درون منطقه ای دوام و ایمنی در پایگاه ویژه پشتیبانی مدیریت بحران منطقه شرکت کردند.

 

      به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه16 در ستاد مدیریت بحران، مجید رحیمی؛ دبیر و جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران با اعلام این خبرگفت: مسابقات درون منطقه ای گروه های دوام و ایمنی با حضور کارشناسان و مربیان سازمان های هلال احمر، آتش نشانی و اعضای دوام و ایمنی وکارشناسان ستاد مدیریت بحران منطقه 16، در محوطه پایگاه ویژه مدیریت بحران منطقه، برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری مسابقات درون منطقه ای برای اعضای دوام و ایمنی، یادآوری و تکرار آموخته هایی که در گذشته فرا گرفته اند و همچنین بالا بردن ضریب آمادگی و سرعت عمل این اعضاء در زمان مواجهه با خطرات احتمالی و حوادث غیر مترقبه می باشد. این مسابقات با موضوعات چادرزنی، اطفاء حریق و حمل مصدوم، صورت پذیرفت که داوری مسابقات توسط مربیان مجرب و کارآزموده سازمان های هلال احمر و آتش نشانی و خدمات ایمنی منطقه 16 انجام شد.

مجید رحیمی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حضور مربیان سازمان هلال احمر، آتش نشانی و خدمات ایمنی و اعضای دوام و ایمنی محلات 9گانه در مسابقات درون منطقه ای؛ خاطر نشان کرد : امید آن است تا با همکاری اعضای تخصصی ستاد مدیریت بحران منطقه بتوانیم اعضای دوام و ایمنی محلات را با برگزاری اینگونه مسابقات که با موضوعات متفاوت انجام می شود، در زمان های بحرانی و اضطرار جهت امداد رسانی به همنوعان خویش آماده نگهداریم تا امداد رسان خویش و دیگران باشند.