شهردار منطقه 20 تاکید کرد؛ رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا

1399/4/7 اخبار مناطق rating
image

شهردار منطقه 20 در نشست کارگروه مقابله با کرونا  بر رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی از سوی کارکنان برای حفظ سلامت آنان و خانواده هایشان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه ۲۰؛ فرهاد افشار در نشست کارگروه مقابله با ویروس کرونا در منطقه 20 گفت: با توجه به شیوع مجدد بیماری کرونا رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک از سوی تمامی کارکنان و ضدعفونی ماشین آلات و  تجهیزات خدمات شهری و خودروهای موتورپول ضروریست.

افشار با تاکید بر اینکه کارگروه های پنج گانه مقابله با کرونا می بایست در راستای صیانت از سلامت پرسنل و خانواده آنان تلاش نمایند گفت: اطلاع رسانی لازم در خصوص این بیماری و لزوم رعایت موارد بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع بیماری به صورت گسترده انجام شود.

وی با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ازدحام ارباب رجوع صورت گرفته است اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، تدابیر لازم جهت حفظ سلامت کارکنان، ضدعفونی مستمر ساختمانها و آموزش اصول بهداشتی به صورت مجازی به شهروندان و کارکنان انجام شده است و می بایست تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی به شهروندان از طریق فضای مجازی، تبلیغات محیطی در راستای آگاه سازی شهروندان برای مقابله با شیوع بیماری حائز اهمیت است افزود: استفاده از تب سنج در تمامی ساختمان‌های شهرداری منطقه ۲۰ و تجهیز کارگران به ماسک، دستکش و لباس مجهز برای انجام تمامی فعالیت ها می بایست تداوم داشته باشد.

این گزارش حاکی از آن  است که  کارگروه بهداشت محیط و دفع پسماند، کارگروه آموزش و فرهنگ سازی و مشارکت مردمی ، کارگروه تامین و توزیع اقلام و ارزاق عمومی ، کارگروه بودجه، پشتیبانی و منابع انسانی و کارگروه اطلاع رسانی به عنوان کارگروه های 5 گانه مقابله با کرونا و ستاد مدیریت بحران منطقه 20 نیز به عنوان جانشین شهردار در راستای مقابله و کنترل شیوع ویروس کرونا فعالیت می کنند.