تعیین سخنگو برای ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران-1400/07/20 09:56:00 ق.ظ

1400/07/20 09:56:00 ق.ظ اخبار, اخبار برتر rating
image

جانشین شهردار تهران در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری با اشاره به اجرای پویش جهادی واکسیناسیون شهرداری تهران و شعار این پویش تحت عنوان «تهران دوباره جان می گیرد»، تصریح کرد: بعد از اتمام واکسیناسیون، این پویش با اجرای طرح های بهداشتی و حمایتی ویژه شهروندان ادامه خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، دکتر علی نصیری در اولین جلسه کمیته ارشد روابط عمومی ستاد مدیریت بحران کرونا شهرداری تهران که با حضور دکتر محمدخانی رئیس ارشد این کمیته و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل و سایر مدیران روابط عمومی بخش های مختلف شهرداری تهران در سالن کنفرانس مرکز ارتباطات و امور بین الملل برگزار شد، تصریح کرد: هدف تشکیل این ستاد تنها امر واکسیناسیون نیست بلکه تا زمان ریشه کن شدن این بیماری به کار خود ادامه می دهد.

دکتر نصیری با بیان اینکه با اجرای این پویش مردم حس خوبی نسبت به فراوانی و در دسترس بودن واکسن پیدا کرده اند، افزود: نقطه عطف این پویش تزریق واکسن به گروه های آسیب پذیر است و تا کنون بیش از 20 هزار نفر از افراد آسیب پذیر شامل اتباع ، کارگران فصلی، معتادان کمپ‌ها ، کودکان کار و خانواده آنان، کارتن خواب‌ها و حاشیه نشین‌ها شناسایی و توسط واحدهای سیار واکسینه شدند و البته واکسیناسیون گروه‌های آسیب پذیر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در ادامه این پویش برای رفاه حال شهروندان سالمند و یا دارای معلولیت و جانبازانی که نمی توانند از منزل خارج شوند طرح واکسیناسیون منزل به منزل در مرحله اول در مناطق پایین شهر، حاشیه نشین ها و ... اجرا خواهد شد.

دکتر عبدالمطهر محمدخاني رئيس مركز ارتباطات و امور بين الملل شهرداري تهران نیز در این نشست اعلام کرد: دکتر علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران و جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونای شهرداری تهران طی حکمی از سوی شهردار محترم تهران به عنوان سخنگوی این ستاد منصوب شدند تا مجموعه اقدامات ستاد به رسانه های جمعی از سوی ایشان اطلاع رسانی شود.