مراسم معارفه سرپرست اداره حقوقی و امور قراردادهای سازمان برگزار شد-1400/10/20 01:46:00 ب.ظ

1400/10/20 01:46:00 ب.ظ اخبار, اخبار برتر rating
image

طی حکمی از سوی دکتر علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران « خسرو ميرزايی» ، به عنوان مشاور رئيس و «سرپرست اداره حقوقی و امور قراردادها » در سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ، در حکم صادره از سوی دکتر علی نصیری، خطاب به « سرپرست اداره حقوقی و امور قراردادها» آمده است: «با عنایت به حسن سوابق و تجارب ارزنده پیشین، شما را به عنوان مشاور رئیس و «سرپررست اداره حقوقی و امور قراردادهای سازمان» منصوب می‌کنم. امید است  با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود، با برنامه ریزی، هدایت و نظارت هوشمندانه نسبت به انجام هرچه بهتر وظایف محوله اهتمام ورزید و با نگاه دقیق، علمی و متکی بر روحیه خدمت رسانی و خدمتگزاری، سازمان را در نیل به اهداف عالیه و پیشرفت بهینه امور، یاری نمایید.»

در ادامه این جلسه همچنین ، معارفه «صميم مرادي روزبهاني»، به عنوان «مسئول دبيرخانه مديريت بحران كلانشهر تهران »  و دکتر «غزاله دانش»، به عنوان مشاور رئيس در «امور سلامت، ايمنی و محيط ‌زيست» نیز برگزار و از زحمات «محمدتقی طاهری» مدیر پیشین امور حقوقی و  «غزاله بابازاده»  مسئول پیشین دبیرخانه ستاد مدیریت بحران کلانشهر تهران تقدیر و تشکر شد.

همچنین در جلسه شورای معاونان سازمان دکتر  «زهیر صباغ‌پور» مدیر روابط عمومی سازمان نیز گزارشی از برنامه‌های روابط عمومی و رویکرد و اهداف این برنامه‌ها ارائه داد.

وی با اشاره به این که هدف اصلی از تدوین این برنامه‌ها تعیین الگوی رفتاری رسانه‌ها در حوزه مدیریت بحران، افزایش ضریب نفوذ در شهروندان و ارتقای آگاهی عمومی است، از تدوین نظام ارتباط با رسانه‌ها، ایجاد شورای سیاستگذاری اطلاع‌رسانی، بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌ای و همچنین تهیه پیوست رسانه‌ای برای طرح‌ها و برنامه‌های مدیریت بحران خبر داد.