بزرگداشت روز مادر در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران-1400/11/05 11:45:00 ق.ظ

1400/11/05 11:45:00 ق.ظ اخبار, اخبار برتر rating
image

مراسم بزرگداشت مقام زن و روز مادر به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با هدف تکریم مقام زن و تقدیر از تلاش‌های بانوان شاغل در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، در این مراسم که با حضور مجازی سرپرست سازمان، بانوان شاغل و دیگر همکاران سازمان برگزار شد، علی نصیری سرپرست سازمان ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و مقام مادر، به نقش موثر بانوان شاغل در سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پیشبرد طرح ها و فعالیت های سازمان اشاره کرد و گفت: سازمان ما ، سازمانی است که شاید اگر کسی بخواهد نگاهی سطحی به آن داشته باشد، فکر می‌کند این سازمان یک سازمان مردانه است. به هر حال موضوعات بحران و شرایط اضطراری به گونه ای است که در درون خود کمی تنش و اضطراب به همراه دارد و ماهیت کار آن محدود به زمان و تعطیلات نیست، در نتیجه زمانی که مردم همه در آرامش به سر می برند ، همکاران ما درگیر کار هستند.

وی افزود: متاثر از این شرایط شاید به ذهن متبادر شود که این کار، کار مردانه‌ای است. ولی بانوان ارجمند شاغل در سازمان، همکاران مناطق و بانوان عضو گروه های دوام ثابت کرده‌اند این‌گونه نیست و در سازمان نقش‌آفرینی موثری دارند. در نتیجه باید در برابر این همه فداکاری سر تعظیم فرود آورد.

وی در ادامه بر لزوم بررسی مصوبات اداری به منظور ارتقای جایگاه بانوان در سازمان و رفع مشکلات اداری آنها تاکید کرد.