انتصاب اعضای ستاد راهبری مرکزی مشارکت های اجتماعی در محلات تهران-1400/11/05 02:36:00 ب.ظ

1400/11/05 02:36:00 ب.ظ اخبار, اخبار برتر rating
image

طی حکمی از سوی شهردار تهران، علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با حفظ سمت به مدت یک سال به عنوان یکی از اعضای ستاد راهبری مرکزی مشارکت‌های اجتماعی در محلات شهر تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به نقل از همشهری آنلاین، علیرضا زاکانی شهردار تهران طی حکمی حسین نظری و محمد علی حیدری را به ترتیب به عنوان نایب‌رئیس و دبیر ستاد راهبری مرکزی مشارکت‌های اجتماعی در محلات شهر تهران منصوب کرد.

در بخشی از متن حکم نظری آمده است:

«نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم و با حفظ سمت به مدت یک سال به عنوان عضو و نایب‌رئیس ستاد راهبری مرکزی مشارکت‌های اجتماعی در محلات شهر تهران منصوب می‌شوید.

امید است با برنامه‌ریزی و تعیین سیاست‌ها و راهبردهای موثر، در راستای تحقق چشم‌انداز «تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام»، پیشبرد اهداف و ماموریت‌ها و ساماندهی مشارکت‌های اجتماعی و مدیریت محلات همه توان و تجربه خویش را به‌کار گیرید.

توفیقات روزافزون جناب عالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»

شهردار تهران همچنین با صدور حکمی لطف‌الله فروزنده معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا، جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط‌زیست، ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری، محمدامین توکلی‌زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی و علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران را با حفظ سمت به مدت یک سال به عنوان اعضای ستاد راهبری مرکزی مشارکت‌های اجتماعی در محلات شهر تهران منصوب کرد.